Szanowni Państwo!

Jestem magistrem inżynierem, architektem i pedagogiem, absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Sokółce. Po maturze rozpocząłem studia architektoniczne na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, które ukończyłem w roku 2009 broniąc dyplom  "Centrum Szkolenia Pilotów PLL Lot" którego promotorem był prof. Stefan Kuryłowicz.

W trakcie studiów wiedzę o sztuce i architekturze starożytnej zgłębiałem podczas pobytu na Wydziale Architektury Uniwersytetu Assiut w Egipcie.  W tym okresie zdobywałem również doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych Ameryki, biorąc udział przy wydawaniu magazynu "The National Geographics"

W roku 2009 zdobyłem wykształcenie pedagogiczne w Instytucie Doskonalenia Kadr Pedagogicznych w Warszawie. W tym samym roku rozpocząłem pracę pedagogiczną w prywatnej szkole w Warszawie jako nauczyciel rysunku i wykładowca historii sztuki i architektury.  Nauką rysunku zajmuję się czynnie od 10 lat. Swoje zainteresowanie malarstwem rozwijałem podczas pobytu w Szkole Akwareli Siergieja Andriaki w Moskwie.

Od  2009 r. posiadam uprawnienia projektowe bez ograniczeń.

Wizyta w jednym z największych biur projektowych świata „Foster i Partners” w Londynie w roku 2009 była kolejnym krokiem w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w dziedzinie projektowania oraz architektury współczesnej.

Obecnie jestem właścicielem biura projektowego oraz skanera laserowego 3D. Na co dzień współpracuję z dyrektorem instytutu Historii Architektury i Sztuki i Techniki,  prof. Jackiem Kościukiem  (laboratorium skanowania i modelowania 3D).

Z poważaniem
Karol Klimowicz